Без категорії

Відео. Геннадій Москаль в ефірі телеканалу обізвав Володимира Зеленського недоумком

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Колишній губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль в ефірі телеканалу НАШ жорстко обізвав президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, колишній губернатор Закарпаття Геннадій Москаль назвав членів фракції “Європейська солідарність” в облраді зрадниками.

Таку заяву він зробив після того, як фракція увійшла в коаліцію з президентською монобільшістю “Слуга народу”. Про це колишній голова Закарпаття заявив на свої сторінці у Facebook.

Москаль підкреслив, що не розуміє, як партія Петра Порошенка могла об’єднатися з командою Володимира Зеленського, адже протягом передвиборчої кампанії “ЄС” була в опозиції до влади, а сам лідер партії зазнає політичного тиску від діючої влади. Так само Москаль не розуміє позицію “Батьківщини”.

“Це зрадники, бо мешканці Закарпаття за них проголосували, бо ті говорили, що які паскудні Слуги Народу, вони здобули мандати саме через те, що критикували Зеленського, а потім прийшли до ради і голосують за Слуг”, – обурився Геннадій Москаль.

Він додав, що мав розмову з деякими депутатами від Європейської Солідарності та “Батьківщини” і вони казали, що голосували за Слуг, щоб влада в області не дісталася Віктору Балозі.