Без категорії

Політичний аналітик: Саме за це Порошенка так ненавидять у Москві

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко відвідали урочисте богослужіння у відновленій Андріївській церкві, в якій розташоване представництво Вселенського Патріархату.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, Андріївська церква є головним храмом представництва Вселенського Патріархатув Україні і передана в постійне і безкоштовне користування Вселенського патріархату. Саме Порошенко зіграв ключову роль в створенні ПЦУ – завдяки його зусиллям Вселенський православний патріарх без згоди Москви надав Томос на створення ПЦУ. Одного цього було б достатньо, щоб Порошенко назавжди увійшов в історію України. Тим, хто розповідає про невтручання держави в церковні справи, важливо нагадати: отримання духовної незалежності від РПЦ є стратегічним і на багато років вперед обумовлює розвиток України, а надання Томосу про Автокефалію ПЦУ і є тим самим визнанням, наданням духовної незалежності. Саме за це Порошенко так ненавидять в Москві.

Павло Нусс пише, запрошення Порошенко на богослужіння в Андріївську церкву та згадка його в проповіді високопреосвященства Еммануїла свідчить, що в Константинополі пам’ятають і розуміють його внесок в організацію ПЦУ.