Без категорії

Ветеран АТО: Зверніть увагу, поки в телевізорі немає винного в тарифному пограбуванні – люди зривають злість на випадкових водіях

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Допис депутата Запорізької міськради, ветерана АТО Валерія Прозапаса:

“Виступи обурених новими тарифами людей, з перекриттям трас під наївними гаслами – повторення в мініатюрі подій в країні останніх років.

Коли незадоволення спрямовувалося не на причину проблем та несправедливості – а на того, хто поруч, або на того, кого призначать винним у телевізорі.

Зверніть увагу, поки в телевізорі немає винного в тарифному пограбуванні – люди зривають злість на випадкових водіях, або в крайньому випадку на представниках місцевої влади, просто тому, що вони ближче.

Тому колись і в бідності були винними не мафіозна система Януковича – а “баригі” та колективна Гонтарева, які цю бідність долали.

І Крим загарбав не Кремль – а його “здалі” київські посадовці, яким залишилось 5 тисяч армії, 70% зрадників в Криму та пуста казна.

І війну розпочав не Путін – а Майдан і Порошенко, бо треба було відмовитись від ЄС та йти в “таможений союз”.

“Втомились” від війни переважно не учасники бойових дій – а люди, яких війна взагалі ніяк не торкнулася, хіба що 1,5% “військового збору”.

До того ж дуже втомливо було дивитись на ветеранів, яких “вони туди не посилали”.

Кульмінацією стала стадіонна маячня “слугі народа”, який під оплески народа весь негатив, весь бруд, все розчарування, всі звинувачення викинув на Порошенка – виключно через те, що той був поруч, і що його зробив винним телевізор.

І продовжили на радість народу “боротися” з ним, з порохоботами, з майданівцями, з ветеранами, з колективним реформатором Гонтаревою – але тільки не зі справжніми причинами бідності та слабкості держави.

Відповідно і результат такий – влада популістів, реванш, тотальна корупція, пограбування, відкат реформ і грабіжницькі тарифи тощо.

Така передбачувана ціна помилки народу, який тепер знову починає ворушитися в пошуку винних – хоча їх легко можна побачити в дзеркалі та серед спонсорів “Кварталу 95″ в телевізорі.

Проте, розплата ще далеко не повна, її колесо має зробити повне коло.” – пише Прозапас у своєму Фейсбук.