Connect with us

Порохоботські новини

Порохоботські новини

Політика

Головною небезпекою для України є руйнація здобутків Майдану та розворот у бік Росії — Турчинов

Сценарій Кремля в Україні, – руйнація результатів та світоглядного фундаменту, які заклав Майдан і Революція Гідності, дискредитація проєвропейської опозиції та розворот від європейського і євроатлантичного шляху нашої держави у бік РФ.

Про це в ефірі телеканалу “Еспресо” сказав керівник штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов.

За його словами, при пасивній підтримці чинної влади проросійська п‘ята колона, “впливаючи на більшість інформаційних ресурсів, починає формувати внутрішню та зовнішню політику держави”.

“Використовуючи керівництво країни, ОПЗЖ прагне добитися ревізії здобутків Революції Гідності, намагаючись облити її брудом та дискредитувати. Саме тому вони витягують з нафталіну таких як ексдепутат Партії регіонів Жванія, який починає тиражувати російські міфи про “державний переворот” та вигадувати якісь просто неадекватні казки про свою роль в революції”, – сказав Турчинов.

Він зазначив, що на хвилі руйнації економіки, тотальної кризи, доведення до банкрутства оборонно-промислового комплексу, деморалізації армії та потужного інформаційно-пропагандистського впливу до влади намагаються прийти “рятівники” з ОПЗЖ, які розповідатимуть що у разі дружби з Росією “буде економічне зростання, мир та спокій”.

“Для Кремля чинна влада – перехідний етап, під час якого повинна відбутися руйнація державних інститутів, щоб в умовах хаосу і катастрофи, до яких наближається країна, повернути на ключові державні посади п’яту колону колаборантів, які повинні забезпечити повну капітуляцію України та її повернення до російської орбіти”, – сказав Турчинов, резюмувавши, що це разом з військовою агресією РФ і є головною небезпекою для України та її майбутнього.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Стрічка новин

To Top