Connect with us

Порохоботські новини

Порохоботські новини

Uncategorized

Кандидатка в мери Києва Верещук купила десятки тисяч ботів в соцмережі

Кандидат в мери Києва від «Слуги народу» Ірина Верещук купила кілька десятків тисяч дешевих ботів в соціальній мережі Instagram.

Якщо в понеділок у неї було менше ніж 1500 передплатників, то до середи їх число перевищило 42000, після чого пішло на спад – адміністрація соцмережі «банить» технічні акаунти, призначені для накрутки передплатників. Те, що мова йде саме про ботів, видно по самим акаунтах – це порожні профілі без публікацій, більшість з них навіть не з України.

Кандидатка в мери Києва Верещук купила десятки тисяч ботів в соцмережіКандидатка в мери Києва Верещук купила десятки тисяч ботів в соцмережіКандидатка в мери Києва Верещук купила десятки тисяч ботів в соцмережіКандидатка в мери Києва Верещук купила десятки тисяч ботів в соцмережіКандидатка в мери Києва Верещук купила десятки тисяч ботів в соцмережі

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Стрічка новин

To Top