Connect with us

На Зе-референдумі про “мир” і “повернення Донбасу” найбільша гидота буде прописана маленькими літерами, – Піонтковський

Політика

На Зе-референдумі про “мир” і “повернення Донбасу” найбільша гидота буде прописана маленькими літерами, – Піонтковський

Найбільшою загрозою незалежності України та її конституційному ладу становить очікуване Кремлем проведення так званого референдуму, рішення якого матимуть силу вищу за закони і Конституцію України

Про це політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, США) попередив в етері щотижневої програми “Студія Захід” з Антоном Борковським, яка вийшла на Еспресо.TV.

“Мене дуже бентежать такі останні кроки українського керівництва, як проштовхування в прискореному режимі закону про референдум, і почастішання чуток про розпуск Ради. Після того як вони намагалися протягнути створення “консультативної ради” з ОРДЛО, коли це зірвалося, вони зрозуміли, що в Раді не пройдуть жодні закони про легалізацію ОРДЛО. Тому що в Раді є сильні опозиційні фракції й буде публічне обговорення, його доведеться показувати по телебаченню навіть каналам Коломойського і Медведчука. В Раді не проштовхнути”, – зазначив він.

Саме тому, вважає аналітик, може бути зроблена ставка на референдум. І не просто на рефрендум, а на той його варіант в редакції законопроєкту президента Володимир Зеленського, що передбачає превалювання результатів такого голосування над нормами інших законів і Конституції.

При цьому основні питання там буде сформульовано “красиво”, а на важливі для Москви додаткові умови навмисно не звертатиметься увага.

“Питання буде поставлений приблизно так – воно великими літерами буде на виборчому бюлетені: “Ви підтримуєте мир в Україні та повернення Донбасу?”. А внизу дуже дрібним шріфтіком буде описано усякі гидоти, що якраз технічно означають патрапляння цієї ракової пухлини (ОРДЛО – ред.) в політичне тіло України”, – пояснив Піонтковський.

Для досягнення необхідних показників голосування на пропонованому референдумі, додав політолог, буде задіяно діючу зараз в Україні систему проросійської телепропаганди.

“Можуть нав’язати що завгодно. Вони вже продемонстрували це під час виборів Зеленського”, – наголосив Піонтковський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top