Connect with us

“Не залишимо українців у біді!”: Порошенко передав у затоплені села Прикарпаття допомогу

Uncategorized

“Не залишимо українців у біді!”: Порошенко передав у затоплені села Прикарпаття допомогу

П’ятий президент України, голова політичної партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко разом з народним депутатом Миколою Княжицьким, який представляє інтереси гірських громад Франківщини, у неділю, 28 червня 2020 року, відвідали село Чорний Потік Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Подробиці Порошенко розповів у себе на Facebook, передає Еспресо.TV.

“Сьогодні я у селі Чорний Потік, щоб допомогти місцевій громаді подолати наслідки повені. Село опинилося відрізаним від цивізілації. Шкода, що представники влади так сюди і не доїхали. Наша команда точно не покине Прикарпаття в біді, ми разом з українцями пліч-о-пліч долатимемо наслідки повені. Не дозволимо, щоб стихія чи бездіяльність влади руйнували життя українців: ані в Щасті, ані в Станиці Луганській, ані в Чорному Потоці”, – зазначив п’ятий президент.

За словами Порошенка, частина села самостійно, без допомоги влади, відновила електропостачання. Половина села досі живе без світла.

“Учора наша команда передала один дизель-генератор, сьогодні ми привезли ще один. Вони потрібні, поки не протягнемо світло. Також ми привезли дві мотопомпи, допомогли зі спецтехнікою для ліквідації наслідків стихійного лиха, щоб негайно почати відновлення шляхів до Чорного Потоку”, – написав Петро Порошенко.

Разом з ним у поїздці до постраждалих населених пунктів бере участь нардеп Микола Княжицький.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top