Connect with us

Порохоботські новини

Порохоботські новини

Війна

Порошенко – про військову допомогу від США: це прояв підтримки і сигнал країні-агресорці Росії

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко заявив, що законопроект про безпекове партнерство з Україною, внесений у Сенат США, – це потужний прояв двопартійної підтримки нашої держави і чіткий сигнал країні-агресорці.

Про це він написав у мережі Facebook. За його словами, такий крок він США – дуже вчосний і потужний.

“Дуже вчасний і потужний прояв двопартійної підтримки України з боку Сенату США! Внесений нашими друзями законопроект щодо безпекового партнерства з Україною – Ukraine Security Partnership Act – надсилає чіткий сигнал і російському агресору, і всім тим, хто ще має ілюзії”, – написав Порошенко.

На переконання політика, стратегічні партнери нашої країни у Вашингтоні розуміють небезпеку викликів, з якими стикається Україна і всередині, і назовні.

“Вони чітко реагують, демонструючи стратегічне бачення ролі і місця України в боротьбі за мир, безпеку, демократію і стабільність Вільного світу”, – зазначив п’ятий президент України.

“Щиро цінуємо заклик до зміцнення безпекового партнерства між Україною та США, включно з посиленою дипломатичною підтримкою, наданням летальної зброї, заохоченням інших партнерів до відповідних кроків, як і призначенням нового спеціального представника. Глибоко вдячний за цей крок єдності і солідарності з Україною!”, – наголосив лідер партії “Європейська солідарність”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Стрічка новин

To Top