Connect with us

“Слуга народу” Третьякова: Родичі зниклих бійців ЗСУ на Донбасі збагачуються на пільгах

Політика

“Слуга народу” Третьякова: Родичі зниклих бійців ЗСУ на Донбасі збагачуються на пільгах

Народний депутат від фракції «Слуга народу» та глава комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що родичі зниклих безвісти на Донбасі українців користуються своїм положенням заради грошей.

Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці міжнародного громадського об’єднання учасників бойових дій «Незламні».

Під час відеоконференції Третьякова розповідала про необхідність прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали. Як приклад подібних зловживань вона привела родичів безвісти зниклих українців на Донбасі.

«Якщо ці пільги залишити, то ними будуть зловживати. Знаєте, ними зловживають навіть в системі … я дійшла до Мінських угод … у нас є зниклі безвісти та ми точно знаємо, що хлопець або дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але вони не хочуть констатувати смерть своїх родичів навіть якщо минув час і є судові рішення щодо загибелі людини. Родичі не хочуть, тому що вони за це отримують гроші й великі — до 20 — 30 тисяч гривень на місяць. Цей економічний сенс морально розбещує людину», — заявила нардеп.

Вона також вказала, що в українському суспільстві чомусь відсутнє розуміння того, що якщо людина отримує щось від держави, то він забирає у того, хто платить податки.

Раніше Третьякова заявила, що у малозабезпечені родини, які «народжують дітей задля отримання державної допомоги», народжують дітей «дуже низької якості, які теж «сідають» на публічні кошти».

Вона також у якості позитивних прикладів навела вислови нібито деяких британських політиків, що людей, які отримують соціальну допомогу потрібно стерилізувати. Крім того, депутатка від «Слуги народу» заявила, що очільник Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти. «Отака має бути система, отака в мене філософія», — підкреслила депутатка.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top