Connect with us

Зеленський опускає українську культуру до рівня б*дла

Політика

Зеленський опускає українську культуру до рівня б*дла

Український політолог і блогер Олексій Голобуцький пише на своїй сторінці в Facebook, топ-темою, яка сьогодні активно обговорювалася в ЗМІ, стала новина про роздачу Зеленським «до свята Дня Конституції» титулів і орденів дуже посереднім артистам і ведучим. Насправді проблема не в злиднях і бидловатості Потапа або Філімонова.

Проблема в тому, що 42-річний президент чомусь дотримується цінностей і світогляду «совка».

Олексій Голобуцький відзначає, чисто теоретично Володимир Зеленський повинен був просто відсікти нарешті цей рудимент: сумнівну оцінку регаліями «ідеологічно правильних» громадських діячів.

Тому як сенсу там, крім власне позначення «небажаних для влади», ніякого. Це навіть, якщо не брати до уваги кунсткамеру прізвищ інших орденоносців і лауреатів.

Політолог пише, на жаль, Володимир Зеленський так і залишився в фарватері 30-річних тенденцій в сфері культури України: так звана «політична еліта», замість підтягувати, іноді і силою, «бид * о» до скільки-небудь пристойному середнього рівня, опускає публічну культуру до рівня бид * а.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top